Варто знати


До складу хорошого корму має входити: 

- м'ясо (а не "м'ясо" із субпродуктів тваринного походження)

 Так само повинен бути позначений вид м'яса, наприклад (куряче м'ясо або подрібнене куряче м'ясо) 

- злакові та овочі максимально до 50% (а краще 25 - 30%) джерела вуглеводів і волокон 

- вітаміни та мінерали (повинні бути у кормі а не на упаковці) 

- натуральні консерванти (вітаміни Е і С), що зберігають жири в сухому кормі 

 

У кормі не повинно бути: 

- низькоякісних джерел білка, таких як сумнівні "субпродукти", наприклад, мелена яловича шкіра 

- хімічних консервантів або антиокислювачів (Ethoxyquin, ВНА, ВНТ, Propylgallate) 

- барвників (кольорові гранули свідчать про використання барвників)

- цукру, карамелі 

- порожніх наповнювачів, таких як шкаралупа горіхів, целюлоза (вказує на те, що при виробництві намагалися заощадити)

 

 Подібні продукти викликають у тварини відчуття насичення та не забезпечують при цьому речовинами, які дійсно можуть бути використані організмом. Це також і низькоякісні форми так званих "баластів", які викликають проблеми з травленням. 

Основними причинами хвороб наших вихованців, що викликаються неправильним харчуванням, є хімікати і низькоякісні субпродукти. 

 

Важливий факт:

собаки і кішки живуть не за рахунок того, що вони поїдають, а за рахунок того, що засвоюють. 

Таким чином, ще один показник хороших кормів - висока засвоюваність. Як це визначити? Елементарно. Знаходимо на етикетці норми годування. Чим НИЖЧЕ норми годування, тим ВИЩЕ якість корму. Норми годування у дешевих кормів у півтора-два рази вище, ніж у високоякісних (обсяг фекалій не більше ніж 25%). Отже, ви платите за хороший корм не в два рази більше, як здається, а майже так само.

  

Трішки математики:

Припустимо, що 400 гр "дешевого" (назвемо його А) корму коштує 15 гривень, а "дорогого" (назвемо його В) 25, маємо 10 гривень різниці, але це тільки на перший погляд. Добова норма корму А для 5 кг-вого кота складає 75 гр, тоді як корму В всього 45 гр. Тепер трішки захоплюючої математики, А=7 днів = 525 гр = 20 грн, В=7 днів = 315 гр = 19,50. Корму В лишилось 85 гр = 9,75 = ще на 2 дні, за кормом А потрібно йти до зоокрамниці. 

Висновок, що тоді дешевше коли ви платите на 10 гривень дорожче.

 

Програма харчування для собак та котів Fitmin - це основна серія продуктів в портфоліо компанії "Dibaq". Програма розроблена на основі практичних досліджень та постійних консультацій з ведучими спеціалістами у галузі харчування тварин. Компанія “Dibaq” використовує систему контролю якості у відповідності з нормами ISO 9001:2008, використовує систему НАССР і знаходиться під постійним наглядом контролюючих органів Чеської республіки та ЕС. Як одна із небагатьох компаній в цій галузі, використовує при виготовленні кормів свіжі продукти та справжнє м’ясо. Компанія має власний кінологічний дослідницький центр, в якому якість та смак кормів тестується на собаках породи бордер коллі*.

 

Собаки - члени клубу Fitmin, беруть участь у змаганнях з аджиліті та фрісбі, проходять випробування з випасу овець. Їx чудовий фізичний стан є найкращою рекламою для кормів торгової марки Fimin.

 

Обережно контрабанда: керівництво ТМ "Fitmin" попереджує, що на території нашої країни знаходиться фірма яка займається контрабандним ввозом продукції "Fitmin".

Ознайомитись з реакцією виробника можна на офіційному сайті ТУТ

 

* Згідно дослідженням, проведеним вченими з Університету Британської Колумбії під керівництвом Стенлі Корена, бордерколлі є найрозумнішою собакою серед усіх порід.
скачать софт

  • Гранули
  • Паучі
  • Корисні поради
  • Чому Fitmin
  • Відгуки