Історія


У 90-х роках минулого століття бере свій початок історія корму Fitmin. Інженер Зденек Штепанек у місті Гелвіковіце (Чехія) заснував першу сімейну компанію, що спеціалізувалася на розведенні великої рогатої худоби, а потім і на виробництві кормів. 

На початку була розроблена унікальна модульна система годування для коней всіх порід, яка використовується в даний час у найпрестижніших стайнях та кінних заводах. Ця система була настільки ефективною, що у 1999 році – компанія Fitmin була прийнята в групу Науково-дослідного центру харчування коней, США штат Кентуккі, як один із визнаних у світі виробників кормів для коней. 

Через рік, у 2000 році– провели повну реконструкцію і модернізацію виробничих потужностей та почали роботи по розробці кормів для собак та котів.

2002 рік – був створений власний розплідник Fitmin, в якому живуть собаки, що є обличчям бренду Fitmin - це собаки породи бордер-коллі, на них  тестують якість корму та його смак. Стан цих собак, їх здоров'я та зовнішній вигляд є найкращими рекомендаціями для марки Fitmin.

Тільки завдяки вродженій чеській педантичності і працелюбності нікому невідоме маленьке домашнє господарство досягло таких висот.

На даний час, розвинена  потужна дистриб’юторська мережа. Компанія експортує свою продукцію в Україну, Німеччину, Австрію, Угорщину, Латвію, Литву, Естонію, Словенію, Польщу, Данію, Румунію, Іспанію, Італію на Кіпр, Об’єднані Арабські Емірати та Росію.

Fitmin входить в групу компаній Dibaq, яка здійснює свою діяльність на 4-х континентах більш ніж у 30 країнах світу.

скачать софт

  • Гранули
  • Паучі
  • Корисні поради
  • Чому Fitmin
  • Відгуки